slide-1
400-x-900-sm-feeriya-16-small
636 просмотров
ГРАНДІОЗНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ»

Тiльки у ХАРКОВІ!

ГРАНДІОЗНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ»

24 грудня найвідоміші музиканти з усього світу та Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» зберуться разом на Великій сцені ХНАТОБ заради допомоги дітям!

Купуючи квитки на цей концерт, Ви надаєте шанс малюкам на здорове дитинство!

Ще одна мета проекту – надати можливість юним глядачам доторкнутися до мистецтва найвищого рівня.

СЕРЕД ГОСТЕЙ світові зірки та Лауреати Міжнародних конкурсів:

Олександр Цимбалюк – український оперний співак (бас), соліст найкращих оперних сцен світу, таких як Ласкала, Метрополітен Опера, Гамбурзька державна Опера та інші.

László Fenyő  (Німеччина) – один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра Matteo Goffriller.

Daniel Austrich (Німеччина) – скрипаль, доцент Кельнської Вищої школи музики, артист всесвітньо відомого квартету «MICHELANGELO».

Брати Дворніченко: Сергій, кларнет (США) та Олександр, альт (Україна)

Євген Музикант, скрипка (Україна)

ДИРИГЕНТ – Vladimir Fanshil (Австралія)

Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Основна частина місць в залі надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам і дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей БЕЗКОШТОВНО. Невелика кількість квитків надходить до продажу. Купуючи квитки на ці концерти, Ви автоматично стаєте благодійниками! Тому що кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені на придбання електронейроміографа*– приладу для обстеження дітей в Харківській обласній дитячій клінічній лікарні (вул. Озерянська, 5).

Видатні музиканти подарують Вам незабутні враження від концерту, а Ви, в свою чергу, подаруєте дітям шанс на щасливе дитинство!

Будь-яка дитина з Харкова та Харківської області матиме можливість пройти обстеження на цьому приладі в разі необхідності.

Вартість приладу складає від 110 до 300 тис. грн. в залежності від модифікації.

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ РАЗОМ!

———————————————————————————

* Електронейроміограф – це сучасний прилад, який дозволяє проводити дослідження біоелектричної активності м’язів та провідних шляхів в центральній нервовій системі та забезпечує найбільш точну діагностику під час обстеження та лікування дітей.

ПРО ПРОЕКТ:

«КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» – це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.

РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

— Музиканти брати Дворніченко Сергій та Олександр

— Олена Єрьоміна, Голова правління БФ «Забота»

Деталі проекту на сайті: www.feeriya.org