slide-1
меморандум, рукопожатие
676 просмотров
Підписано меморандум про співпрацю

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Харківській області Ігор Суханов підписали Меморандум про співпрацю.меморандум

Документом сторони планують забезпечити плідну взаємодію між установами та ефективно здійснювати контроль за додержанням податкового та митного законодавства територіальними органами ДФС Харківської області, митницею, представниками бізнесу.

Сергій Чернов наголосив, що ним підписано листи до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради з проханням внести зміни до законодавства, якими б була забезпечена більш тісна та регулярна взаємодія між органами місцевого самоврядування та фіскальною службою. Як це є, наприклад, між ОМС та Національною поліцією, коли останні двічі на рік звітують стосовно виконаної за півріччя роботи. Тож голова обласної ради виступив з ініціативою внесення змін до законодавства, аби фіскальна служба так само звітувала перед ОМС на сесіях обласної, районних, міських, селищних рад стосовно збору податків, що, зокрема, сприятиме боротьбі з корупцією.

Сторони висловили сподівання на конструктивну, плідну співпрацю та зобов’язались розробити спільний дієвий план заходів, який би посприяв:

— проведенню спільної роботи щодо удосконалення податкового і митного законодавства;
— подоланню корупції;
— забезпеченню якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами;
— забезпеченню комунікативного зв’язку ОМС, платників податків з органами ГУ ДФС та митниці у Харківській області;
— узгодженню пропозицій щодо удосконалення та спрощення податкових та митних процедур;
— організації масової роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи щодо застосування законодавчих норм та положень у формі навчальних семінарів.

Це все сприятиме наповненню місцевих бюджетів, зокрема, зміцненню об’єднаних територіальних громад, які після проведення фінансової децентралізації отримали можливість використовувати більшу частину зібраних податків.

oblrada.kharkov.ua

меморандум