slide-1
жук
175 просмотров
Харківські єдиноцентристи вимагають від влади розібратися з тарифами

«Харківські єдиноцентристи вимагають від влади розібратися з тарифами» — Сергій Жук

Харківська організація «Єдиного Центру» вимагає від влади, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, скасувати постанову про підвищення тарифів на послуги ЖКГ.
«Численні звернення та скарги громадян, громадських організацій, експертного середовища тощо свідчать, що через рекордного стрибка інфляції, різкого підвищення цін на продукти харчування і зростання тарифів на послуги ЖКГ більшість громадян України опинилися за межею бідності», — прокоментував Голова Харківської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр» Сергій Жук.

Також єдиноцентристи відзначають, що в результаті зростання тарифів збільшилася заборгованість за спожиті послуги ЖКГ. Нагадаємо, з 1 липня практично в два рази збільшилася вартість централізованого опалення і гарячої води, а в наступному році тарифи на водопостачання збирається підвищити і КП «Харківводоканал». З 1 вересня плата за електрику зросла на 25-30%. І це подорожчання не останнє. Наступне відбудеться в березні 2017 року.

«Через підвищення тарифів неплатежі будуть рости, що, в свою чергу, призведе до погіршення якості послуг, що надаються. І навряд чи субсидії врятують ситуацію. Тому разом з харків’янами єдиноцентристи вимагають від влади розібратися з тарифами для населення» — зазначив Сергій Жук.

 

www.kharkiv.edc.org.ua/ua